Tisková konference avizo

O úroveň výš

Zveme vás na tiskovou konferenci, na které budou zhodnoceny roční výstupy Kampaně proti rasismu a násilí z nenávisti – vzdělávací části pro policii.

Místo konání: Impact Hub Praha, Drtinova 10, Praha 5

Datum a čas: 6. prosince 2016, od 12:30

Zveme vás na tiskovou konferenci, na které budou zhodnoceny roční výstupy Kampaně proti rasismu a násilí z nenávisti – vzdělávací části pro policii.  V rámci Kampaně byli vyškoleni zástupci pořádkové a kriminální policie a tiskoví policejní mluvčí, pro policii byly také připraveny odborné metodiky, součástí projektu byly i další výstupy, které uceleně představíme na tiskové konferenci. 

Kampaň proti rasismu a násilí z nenávisti představí ředitel Agentury pro sociální začleňování Radek Jiránek, vedoucí Kampaně proti rasismu a násilí z nenávisti Nikola Křístek, a zástupkyně dodavatele vzdělávacích aktivit Klára Kalibová z organizace In IUSTITIA. 

Kolik policistů bylo celkem vyškoleno? S jakým úspěchem? Co policie ještě získala? Může policii vzdělávat externí subjekt? Jaké vidíme příležitosti do budoucna? A mnohé další otázky budou zodpovězeny na tiskové konferenci. 

Tisková konference proběhne v prostorách, kde současně bude probíhat Závěrečná konference Kampaně proti rasismu a násilí z nenávisti – vzdělávací části pro policii, které se budou účastnit policisté a policistky, zástupci poskytovatelů služeb a veřejné správy. 

Pro potvrzení účasti a více informací o programu tiskové konference a vzdělávacích aktivitách pro policii prosím kontaktujte Kláru Kalibovou, 773 177 822, office@in-ius.cz, za dodavatele vzdělávacích aktivit In IUSTITIA

Datum: 30.11.2016
Zdroj: In IUSTITIA

fondnnomaly                 

Poradna Justýna

Vyplňte: ONLINE FORMULÁŘ

Zavolejte: +420 773 177 636 nebo +420 212 242 300
Napište: poradna@in-ius.cz

Byl/a jste Vy nebo někdo ve Vašem okolí napaden/a z důvodu:
- barvy pleti
- národnosti či etnické příslušnosti
- náboženského vyznání
- sexuální orientace či identity
- příslušnosti k sociální skupině?

Mělo napadení podobu:
- verbálního útoku, nadávek
- poškozování majetku
- zastrašování, vyhrožování nebo vydírání
- sexuálního útoku
- žhářského útoku
- fyzického napadení
- usmrcení?

Nebuďte se svojí zkušeností sami!


Česky / English